Hotel Alto AdigeHotel DolomitesVacanze nelle DolomitiHotel benessere DolomitiHotels nelle DolomitiDolomiti e Alto Adige in VacanzaVacanze Val d'EgaVal d'Ega Dolomiti Hotel WellnessWellness Dolomiti
Hotel Alto Adige
Hotel Dolomites
Vacanze nelle Dolomiti
Hotel benessere Dolomiti
Hotels nelle Dolomiti
Dolomiti e Alto Adige in Vacanza
Vacanze Val d'Ega
Val d'Ega Dolomiti Hotel Wellness
Wellness Dolomiti
Previous Next

Romantik Hotel Post - romantyczny hotel w południowym Tyrolu

Witamy w Romantik Hotel Post (****s) . Proponujemy Państwu bogatą,  wyjątkowo atrakcyjną ofertę pobytu w naszym tradycyjnym, romantycznym hotelu w południowym Tyrolu.

Serdecznie witamy w Romantik Hotel Post (****s)

Nasz malowniczy i romantyczny hotel w południowym Tyrolu

Witamy Państwa w Romantik Hotel Post (****s) - romantycznym hotelu w południowym Tyrolu. Otoczony pięknym, naturalnym parkiem, Romantik Hotel Post (****s) jest położony w spokojnej i słonecznej części miejscowości Nova Levante-Val d’Ega nad jeziorem Carezza, u stóp Catinaccio i Latemar.
 

Bezkonkurencyjna oferta zimowa

Szczególnie zimą Romantik Hotel Post (****s) jest wyjątkowo atrakcyjny. Nowa kolejka linowa, oddalona jedynie 200 metrów od naszego romantycznego hotelu w południowym Tyrolu, zabierze Państwa na szczyty o zawrotnej wysokości. Ośrodek narciarski Dolomiti Superski oferuje ponad 1.200 kilometrów tras i 450 wyciągów i spełni wszelkie oczekiwania narciarzy i snowboardzistów. To nie wszystko - sezon zimowy w Romantik Hotel Post ma jeszcze więcej do zaoferowania:

bezpłatne uprawianie narciarstwa biegowego w masywie Catinaccio
szerokie tory saneczkowe (w każdy czwartek atrakcja dodatkowa: sanki nocą)
oznakowane trasy dla zwolenników rakiet śniegowych


Główne atrakcje latem

Także latem nudzić się tutaj nie można! Nową kolejką linową dotrzecie Państwo bezpośrednio do najpiękniejszych szlaków turystycznych i parków wspinaczkowych w rejonie. Kolejną atrakcją jest jazda konna po bujnych łąkach Dolomitów lub jazda po górach rowerem górskim.


Czas na odpoczynek

Wyjątkowy komfort czeka na Państwa w każdym z 45 gustownie urządzonych pokojach i suitach, a dodatkowo Romantik Hotel Post (****s), który można nazwać również  hotelem spa w Dolomitach, ma do zaoferowania:

sauny
basen zewnętrzny
masaże

Bezkonkurencyjne ceny i oferty


Nasz spokojny i tradycyjny hotel zapewnia atrakcyjne ceny oraz:

specjalne oferty na każdą porę roku
pakiety ‘uroda i spa’
oferty spa
szczególne oferty  dla rodzin z dziećmi
bonus specjalny przy rezerwacji z dużym wyprzedzeniem 

Hotel zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom do lat ośmiu. Wszelkie dalsze informacje na temat naszych cen i ofert znajdziecie Państwo w języku angielskim.

Już dziś zarezerwuj pobyt w Romantik Hotel Post (****s), naszym romantycznym hotelu w południowym Tyrolu. Czekamy na Państwa przyjazd!

Room Request


Virtual Tour

Early Booking Discount

EARLY BOOKING BONUS SUMMER 2022:

If you book within April 30st 2022 and with a minimum stay of 7 nights, we grant a 10% discount on the stay. For stays from 24th of July 2022 to 28th of August 2022 the discount is 5%.

EARLY BOOKING WINTER

The early booking discount winter is suspended until further notice due to the Covid 19 situation.
Anyway we will offer you absolutely flexible booking conditions.

>> Inquiry